Váš spolehlivý partner v boji proti škůdcům!

Rentokil Initial s.r.o. / Proč PCM? / Vždy jsme o krok napřed

Vždy jsme o krok napřed

Bádání a vývoj

Škůdci jsou krajně adaptabilní – proto musíme být také takoví. Bádání a výzkum nových řešení a další vývoj stávajících systémů má pro nás kvůli tomu hlavní význam, abychom byli stále o krok před škůdci. Při každém novém vývoji si dáváme kromě toho pozor na to, aby vývoj odpovídal co nejvíce přáním a požadavkům našich zákazníků.

Dokonalá dokumentace

Pečlivá dokumentace není vždy samozřejmá. Dostanete-li v oblasti boje proti škůdcům pouze zlomky informací nebo nespolehlivé informace, přetrváváte Vy, co se týče účinnosti Vašich opatření v nevědomí. Program kontroly škůdců, který poskytujeme, splňuje požadavky české legislativy a mezinárodních norem HACCP, DIN 10523, AIB, IFS, BRC a GMP, které jsou uznávány obchodními řetězci v ČR a mnoha zemích světa.

PCM Online System

Nyní využíváme přednosti internetu a poskytujeme Vám jediněčný „online“ dokumentační a kontrolní systém „PCM Online System“ umožňující zákazníkovi přes kliknutí „myší“ získat přehled o stavu v oboru boji proti škůdcům. Zákazník tak má možnost sledovat zjištěné problémové body, jako i aktuální a historický přehled u něho provedéného inspekčního servisu naši firmy.

Problémy se škůdci

S kterými druhy škůdců přijdete do kontaktu? Nezáleží na tom kde a za jakých okolností – zde najdete informace, které Vám pomůžou.

Přejít do Problémy se škůdci