Váš spolehlivý partner v boji proti škůdcům!

Rentokil Initial s.r.o. / Proč PCM? / Pracujeme v rámci celé České republiky a Slovenska

Pracujeme v rámci celé České republiky a Slovenska

V rámci celého regionu

Kdekoliv v Čechách a na Slovensku potřebujete pomoc, servisní technik PCM není daleko. To znamená, že v případě nouze jsme u Vás v nekratší možné době. S PCM pokryjeme celé Čechy a Slovensko. Naše rozsáhlá servisní síť nás dělá jedinečnými v oboru a přináší Vám značné přednosti:

  • Podniky a domácnosti mají PCM vždy ve své blízkosti ve stejném rozsahu.
  • Velkým koncernům, firmám a obchodním řetězcům garantujeme služby po celé České republice a Slovensku

Celorepublikové smlouvy

Zcela hned, jakmile provozujete několik větších stanovišť nebo provozujete síť menších poboček: S celorepublikovou servisní smlouvou zůstane boj se škůdci pro Vás jednoduchý a nekomplikovaný. PCM Vám nabízí přímý kontakt, kvalitní servis a hluboké porozumění pro Vaše obchodní cíle – SERVICES PCM, s.r.o., je specialista v oboru a stará se o všechny možné otázky na bázi celorepublikových rámcových smluv. Tak docílíte značných úspor při organizaci Vašeho podnikového boje se škůdci.

Celorepublikové smlouvy jsou mezi jinými pro potravinové průmysly, potravinové velkoobchody a maloobchody , hotely , farmaceutické podniky a management služeb.

Problémy se škůdci

S kterými druhy škůdců přijdete do kontaktu? Nezáleží na tom kde a za jakých okolností – zde najdete informace, které Vám pomůžou.

Přejít do Problémy se škůdci