Váš spolehlivý partner v boji proti škůdcům!

Rentokil Initial s.r.o. / Proč PCM? / Naše technické know-how

Naše technické know-how

Servisní technici

Zaměstnáváme plošně servisní techniky, kteří jsou rozptýleni po celé České republice a Slovensku. To znamená: Servisní technik je pro Vás k dispozici kdekoliv. Všichni servisní technici mají složenou závěrečnou zkoušku v relevantním oboru a absolvovali přísné školení společnosti PCM , které je v celém odvětví považováno za naprosto nejlepší svého druhu. Také později se naši pracovníci účastní stále znovu dalšího cíleného a kvalifikovaného vzdělávání – a tak se velmi důvěrně seznamují s každým technickým aspektem moderního boje proti škůdcům.

Servisní technici provádějí pravidelné servisní návštěvy. Četné podniky už na to spoléhají. Přitom vznikají často velmi úzké vztahy s našimi zákazníky, protože zákazníci dokáží ocenit jak mnoho dobrý praktických rad tak i péči, s jakou servisní technici realizují inspekci jednotlivých stanovišť a přijímají odpovídající opatření. Na svoji práci nahlížejí vybaveni odbornými vědomostmi, zkoumají příčiny eventuálních problémů a předkládají praktické návrhy řešení. Zejména výrobci potravin a léčiv si našich servisních techniků váží, nebo tito jim díky své poradenské kvalitě poskytují takový stupeň ochrany a jistoty, jaký nabízí jinak jen málokdo.

Naši experti

V letech 1990 – 2006 působil Peter Wagner jako jednatel firmy APC Praha. Jolana Wagnerová byla v letech 1993–2006 ve funkci manažera prodeje (Sales manager) u firmy APC Praha a v letech 2007–2010 coby jednatelka firmy Dezin.

Po našich dlhoročních skušenostech v boji proti škůdcům ve funkci technika, manažera prodeje a jednatele byla pro nás pozice u společnosti PCM jako stvořená, neboť boj proti škůdcům a jeho výcvik v Česku a na Slovensku je stále náročnější a specializovanější, a to si vyžádalo vlastní resort“, konstatuje Peter Wagner.

Vyvíjíme produkty a metody, nedáváme škůdcům žádnou šanci a přitom nechceme ohrožovat lidi ani jejich majetek. To vyplývá i ze stále přísnějších zákonných omezení. Kromě toho se stává boj proti škůdcům v určitých oblastech stále obtížnějším.

Velká výzva je na poli živnostníků, neboť ti si škůdce ve svých závodech skutečně nemohou dovolit. Proto se i se často divíme, jak lehkomyslně podniky zacházejí s riziky napadení.

Jsme členy několika mezinárodních združení a pravidelně se účastníme mezinárodních kongresů a získaváme nové trendy a postupy v boji proti škůdcům. Spolupracujeme taky s biology a s vědeckými a univerzitními zařízeními.

Prostřednictvím školení a zvyšováním kvalifikace pracovníků, zlepšováním poskytovaných služeb stejně tak jako pravidelnými kontrolami a analýzami dosažených výsledků pracujeme na dalším rozvoji našeho systému managementu kvality a environmentu.

Problémy se škůdci

S kterými druhy škůdců přijdete do kontaktu? Nezáleží na tom kde a za jakých okolností – zde najdete informace, které Vám pomůžou.

Přejít do Problémy se škůdci