Váš spolehlivý partner v boji proti škůdcům!

Services PCM, s.r.o. / Pro firmy / Zdravotnictví

Zdravotnictví

Společně proti přenašečům choroboplodných zárodků

Ve zdravotnictví má hygiena nejvyšší prioritu. Lékařská zařízení jsou povinna úzkostlivě přesně dávat pozor na čistotu a sterilitu, aby bylo dodržováno co nejnižší riziko sekundárních infekcí.Není to žádná snadná úloha při provozu, který v nemocnicích, lékařských ordinacích a pečovatelských zařízeních panuje.

Spolupracujeme už několik let s vedením nemocnice, veřejnými i privátními provozovateli a mediky společně, aby jsme ihned odstranili potencionální rizika škůdců. Chráníme a střežíme lékařský zařízení a reagujeme rychle na vetřelce, dříve než poruší hygienické normy a ohrozí jak pacienty tak zdravotnícky personál.

Ve speciálních servisních dohodách pro obor zdravotnictví je stanoveno, do jaké míry si vyžadujete naši podporu. Většinou obsahují naše smlouvy také " záchranný servis" pro případ náhle vyskytlého problému. Pak máte méně starostí a můžete se zcela věnovat svým pacientům.

Problémy se škůdci

S kterými druhy škůdců přijdete do kontaktu? Nezáleží na tom kde a za jakých okolností – zde najdete informace, které Vám pomůžou.

Přejít do Problémy se škůdci