Váš spolehlivý partner v boji proti škůdcům!

Services PCM, s.r.o. / Pro firmy / Průmysl farmaceutické chemie

Průmysl farmaceutické chemie

Absolutní důvěra ve výrobním procesu

Důvěra patří k nejdůležitější části farmaceutické výroby. Dosáhnete jí, zatímco Vaši výrobu účinně chráníte – a děláte opatření k zajištění kvality Vašich cílových skupin. Přitom Vám pomáhá PCM.

S profesionálním bojem proti škůdcům podporujeme už roky integritu farmaceutické výroby. K tomu jsme vyvinuli škálu technologií a servisů, abychom odstranili problémy už od samého počátku.

Od venkovní krajiny až do vnitřního sterilního prostředí pro Vás máme připravenu paletu detekčního a obranného systému, který podle citlivosti chráněného území přejde ke stupni prevence a určí aktuální stav napadení. Naše servisní smlouva Vám zabezpečí pravidelné navštěvy našeho servisního technika a servisní kontroly, které nedají škůdcům šanci v tak citlivý oblasti, jakou je farmaceutický průmysl.

S našim dokumentačním a kontrolním „online“ systémem PCM Online System máte neustále k dispozici servisní zprávy s informacemi o aktuálním stavu a historii u Vás provedeného servisu a případných opatření.

Problémy se škůdci

S kterými druhy škůdců přijdete do kontaktu? Nezáleží na tom kde a za jakých okolností – zde najdete informace, které Vám pomůžou.

Přejít do Problémy se škůdci