Váš spolehlivý partner v boji proti škůdcům!

Services PCM, s.r.o. / Pro firmy / Potravinářský průmysl

Potravinářský průmysl

Rozmanitost a důvěra

Čistota a hygiena jsou alfa a omega v této branži konkurenčního boje. To, že Vaše produkty splňujou i nejpřísnější kritéria kvality, musíte Vašim zákazníkům a jejich zákazníkům stále nově dokládat. To jsou vysoké požadavky, které stále rostou a vyžadují partnera, který vezme zodpovědnost za zachování hodnoty Vašich produktů a také má na svědomí zdraví a blaho konzumentů. Mnozí výrobci potravin nám důvěřují a zajišťují si pomocí servisních smluv naše nasazení pro jistotu a nepřítomnost škůdců ve zboží.

Různé stupně produkce vyžadují rozdílné stupně bojů proti škůdcům. Servisní technik po důkladný inspekci na místě vyvine společně s Vámi efektivní obranná opatření pro každou úroveň Vašeho podnikání. Kromě toho Vám ukáže, které praktiky předem pomáhají zamezit výskytu škůdců. A protože je vždy náš technik ve Vaši blízkosti, můžete si užívat na všech místech rychlou a spolehlivou ochranu.

Mnoho velkých výrobců potravin je našim smluvním partnerem a můžu se tak spolehnout na naše profesionální a diskrétní služby, které chrání jejich výrobní procesy a produkty před škůdci. Uzavřením naši servisní smlouvy je možná pravidelná návštěva našeho PCM servisního technika, který udržuje Vás objekt čistý a hygienický. Tak jak to Vy a Vaši zákazníci máte rádi.

S naši novým dokumentačním a kontrolním „online“ systémem PCM Online System budete mít kompletní a okamžitý přehled o u Vás provedenom servise a přijatých opatření. Tím dáváme nová měřítka v provozním boji se škůdci!

Problémy se škůdci

S kterými druhy škůdců přijdete do kontaktu? Nezáleží na tom kde a za jakých okolností – zde najdete informace, které Vám pomůžou.

Přejít do Problémy se škůdci