Váš spolehlivý partner v boji proti škůdcům!

Services PCM, s.r.o. / Pro firmy / Hotely

Hotely

Hotel úspěšný na provozování vyžaduje mnoho podnikatelské zručnosti. Další základní pravidlo: žádný zákazník se nerad dělí o pokoj s nezvanými hosty. Pro mnohé velké hotelové řetězce a samostatné provozy proto přebíráme profesionální boj proti škůdcům, který nevyžádanou návštěvu úspěšně překazí.

Nezvaný hosti

Než se škůdci začnou rychle množit máme situaci okamžitě pod kontrolou. Například u epidemie „postelových“ štěnic pomáháme hoteliérům problém v celé zemi plynule odstranit. Hotelovému personálu jsme dali užitečný informační materiál do rukou: informace ke zjištění prvních příznaků napadení postele štěnicemi. Koneckonců je stále dobré, nepřátele dobře znát!

Garantujeme Vám spolehlivé a diskrétní zaopatření pomocí našeho servisního technika. Díky pravidelným inspekcím a na přání – zavedení elektronické monitorace (PCM Online System), můžete Vy a Vaši hosté vždy klidně spát.

Problémy se škůdci

S kterými druhy škůdců přijdete do kontaktu? Nezáleží na tom kde a za jakých okolností – zde najdete informace, které Vám pomůžou.

Přejít do Problémy se škůdci