Váš spolehlivý partner v boji proti škůdcům!

Services PCM, s.r.o. / Pro firmy / Doprava, logistika, skladování

Doprava, logistika, skladování

Ochraňte Vaše skladovací prostory

Transport a logistika s jejich nároky na přemísťovaní zboží a materiálů vytváří prostor pro výskyt různých druhů škůdců. Výskyt škůdců ve skladovacích prostorech, zejména v skladech potravin, znamená vždy významný problém pro další distribuci skladovaného zboží a materiálů. V logistice je velice nutné dodržovat bezpečností standardy skladování, mezi které nezbytně patří i ochrana proti škůdcům v zavedených kontrolních systémech HACCP. Tento dokumentační systém prokazatelně zajišťuje ochranu a kvalitu skladovaného zboží. Proto se logistické společnosti a provozovatele skladů čím dál více spoléhají na profesionální boj proti škůdcům jako záruku bezpečnosti a kvality skladovaného zboží a materiálu.

Znamená to systematickou kontrolu skladovaného zboží a jeho manipulaci ve skladu. Důležitým článkem tohoto procesu je servisní technik, který zaznamenává, kontroluje a navrhuje potřebná opatření proti případnému výskytu škůdců. Máme pro Vás a Vaše skladovací prostory komplexní řešení pro ochranu v boji proti škůdcům.

S našim novým dokumentačním a kontrolním „online“ systémem PCM Online System budete mít absolutní a kompletní přehled o aktuální i historický situaci u Vás provedeného servisu.

Problémy se škůdci

S kterými druhy škůdců přijdete do kontaktu? Nezáleží na tom kde a za jakých okolností – zde najdete informace, které Vám pomůžou.

Přejít do Problémy se škůdci