Váš spolehlivý partner v boji proti škůdcům!

Pro zahradu bez děr a krtinců! Víme jak na to!

Pokud se hraboši a krtci na vaší zahradě zabydleli a Vy s nimi nevíte rady, jste na správném místě. Jsme odborníci na tyto škůdce a pomůžeme Vám s nimi.

Hraboši a krtci v zahradě pokouší trpělivost a nervy všech zahrádkářů: ničí okrasné keře, květiny, zeleninu a ovocné stromy, zkrátka dokáží v krátkém čase zničit vše, co na zahradě vypěstujete s péčí a láskou. Aby toho nebylo málo, tak hraboši si na Vaší zahradě vybudují spletitou síť komunikačních chodeb, která úplně zničí Váš pěstovaný trávník a krtci Vám vyhrabou na zahradě krtince, které Vás dovedou k zoufalství. (Zde můžete najít informace týkající se biologie těchto škůdců – hraboš polní a krtek obecný).

Profesionální zásah proti hrabošům a krtkům

Jestliže selhali již všechny prostředky a opatření, které jste v zahradě použili proti těmto škůdcům, je načase, abyste neztráceli čas a co nejdříve se obrátili na nás! Jen tak můžete zbránit dalším škodám ve Vaší zahradě.

Zkušený deratizátor nejprve analyzuje danou situaci. To znamená, že stanoví, jak závažný je problém, ve kterých místech se škůdce nejvíc pohybuje, a kde má vchody a východy z nor. Dobrá počáteční analýza napadené oblasti je důležitá pro úspěšný boj proti těmto škůdcům.

Plynovací metoda

Naše společnost má pro boj s těmito škůdcům k dispozici speciální metodu. Princip této metody spočívá v tom, že škůdce zahyne otravou po nadýchání se oxidem uhelnatým (CO). Přístroj, který CO produkuje, jej přes pružné kovové hadice žene pod dostatečným tlakem a rychlostí do děr a chodbového systému těchto škůdců. Vysoký obsah oxidu uhelnatého v produkovaném kouři zajistí rychlou a bezbolestnou smrt. Zadýmování se opakuje v závislosti na délce a struktuře chodbového systému na lokalitě, tak aby byla ošetřena celá plocha osídlená škůdci.

Problémy se škůdci

S kterými druhy škůdců přijdete do kontaktu? Nezáleží na tom kde a za jakých okolností – zde najdete informace, které Vám pomůžou.

Přejít do Problémy se škůdci